Меган Маркъл „не разбираше кралския ред“ и „искаше да бъде звездата“, казва експерт
Херцогинята на Съсекс Меган Маркъл беше упрекната, че е напуснала кралското семейство, откакто „ искаше да бъде звездата “ съгласно кралски специалист.
Бившата актриса от Suits се омъжи за кралското семейство през май 2018 година, когато се омъжи за принц Хари, само че двойката се отдръпна от кралските отговорности през 2020 година След напускането си Меган и Хари от този момент са създали избухливи и спорни мнения по време на изявленията и техните сериали в Netflix по отношение на техния опит във компанията.
Сега кралски специалист допусна, че тя е „ взела играчките си “ и е напуснала кралското семейство, когато не е била център на вниманието и не е схванала, че тя и Хари са по-ниско в „ кралски ред “.
За всички най-нови вести, политика, спорт и шоубизнес от Съединени американски щати отидете на The Mirror US.
ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ: Меган Маркъл „ в никакъв случай не би могла да бъде принудена “ да се върне в Обединеното кралство и ще има „ последната дума “ за Хари
Бившият кралски сътрудник Чарлз Рей сподели в...
Прочетете целия текст »




