Хебър загуби с 0:1 от лидера на беларуската Втора футболна

...

Хебър загуби с 0:1 от лидера на беларуската Втора лига

Хебър загуби с 0:1 от водача на беларуската Втора футболна лига – Рух(Брест) последната си контрола от лагера в Анталия.

Мачът се игра на един от подготвителните терени в Белек при чудесно за футбол време.

Автор на единствения гол в мача стана Александър Кротов, който се разписа в 44-та минута след групова неточност в защитата на Хебър.

При попадението останаха съществени подозрения за засада.

Футболистите на Рух прекосяваха на моменти оттатък твърдата игра и съветският рефер трябваше да ги респектира със 7 жълти картона.

От нашите за две публични предизвестия от игра беше изваден капитанът Васил Геров, само че по авансово съглашение сред треньорите на негово място влезе Мартин Сечков и по този начин численото тъждество на терена се резервира.

През първата част играта бе равностойна, до момента в който след паузата Хебър беше тимът, който диктуваше събитията на терена. За жал на българският отбор изравнително попадение не падна макар опитите на съвсем половината състезатели на Хебър да пробият сполучливо защитния вал на Рух.

Източник: marica.bg