Хаос с пътните знаци в центъра на Русе, поставени заради

...
Хаос с пътните знаци в центъра на Русе, поставени заради
Коментари Харесай

Хаос с пътните знаци в центъра на Русе

Хаос с пътните знаци в центъра на Русе, сложени поради уличните поправки в целия град. Стига се до неуместни обстановки, в които единствено на една улица, едно до друго има 10 разнообразни обозначения, които объркват водачите.

Улица „ Църковна независимост” – съгласно знака влизането в нея е неразрешено. Точно под него обаче има различен, който указва да се продължи напред, а трети, че улицата е двупосочна.

До парадокса се стига, тъй като компаниите, които работят на едно и също място по ремонта и водопровода са разнообразни – всяка поставя свои знаци, без да се съобрази с другата.

„ Имаме събиране на краткотрайна организация на два плана, което е леко недовиждане от страна на техническите ръководители. Част от остарялата организация на придвижването просто е трябвало да бъде затворена и закрита, а те не са го направили”, сподели Димитър Наков, зам.-кмет по ТСУ.

След подаден сигнал, от общината са почнали проверка на знаците.
Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР