Хъдърсфийлд игра повече от половин час с 10 човека, но

...

Десет от Хъдърсфийлд удължиха агонията на УБА

Хъдърсфийлд игра повече от половин час с 10 индивида, само че стигна до победа в семейството си против Уест Бромич. Отборът на Дейвид Вагнер завоюва с 1:0 и продължава впечатляващото си показване от началото на сезона. Гостите пък записаха трета поредна загуба и нямат победа към този момент девет следващи срещи във Висшата лига.

Холандецът Раджив ван Ла Пара означи единствения гол в мача след доста хубав удар малко преди почивката. Защитникът на Хъдърсфийлд Кристофър Шиндлер бе изпъден в 57-ата минута за втори жълт картон, само че Албиън не се възползва от численото си предимство.

Влезлият като запаса Саломон Рондон пропусна най-хубавата опция, откакто ударът му с глава мина на сантиметри от лявата греда. Вратарят на домакините Лосъл направи две отлични спасявания в края след удари на Маклийн и Филипс.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Премиър лийг 11 кръг, събота 4 ноември  Хъдърсфийлд 1:0краен резулат  Уест Бромич