Група Е в Лигата на конференциите се оказа много вълнуваща

...

Уникална драма в група Е от Лига на конференциите

Група " Е " в Лигата на конференциите се оказа доста вълнуваща и донесе цели 12 попадения в двете изиграни срещи.

Жрински Мостар сътвори същинско знамение против АЗ Алкмаар. Домакините изоставаха с 0:3 до почивката след голове на Мирон ван Бредероде (10), Свен Мейнанс (32), Дани де Вит (44).

Нидерландците бяха неприятно сюрпризирани през втората част, когато се чудото се случи и се стигна до цялостен поврат. Четири безответни гола на

Звонимир Козлуй (48), Йосип Чорлука (68), Алдин Хрванович (71) и отново Звонимир Козлуй (81) разрешиха на босненци да запишат популярен поврат и първи триумф в тежката група. която жребия им отреди.

— AZ (@AZAlkmaar)
Другите тимове от тази група - Легия Варшава и Астън Вила, също си размениха много голове.

Поляците въпреки всичко се пребориха за триумф с 3:2 над един от любимците за постигане до край в шампионата.