Groupe Renault публикува в Twitter кратко видео, в което са

...
Groupe Renault публикува в Twitter кратко видео, в което са
Коментари Харесай

Първи кадри на новото Sandero

Groupe Renault разгласява в Twitter малко видео, в което са показани фаровете и стоповете на идващото Sandero. Третото потомство на хечбека ще бъде показано на 7 септември, понеделник.

We give you another chance to catch some details. A little more patience!
— Groupe Renault (@Groupe_Renault)

В първата част от клипа се вижда предната оптика на всъдеходната трансформация Stepway. Фаровете имат комплициран рисунък и светодиодни линии, под които са ситуирани кръгли светлини срещу мъгла.
 Първи фрагменти на новото Sandero (ВИДЕО)

Във втората част от видеото са показани хоризонталните стопове на общоприетото Sandero без диоди. Ако се съди по фрагментите, със промяната на поколението моделът ще получи по-тънки задни стойки на покрива.
 Първи фрагменти на новото Sandero (ВИДЕО)

Малко по-рано Dacia популяризира и първите публични фотоси на новите Sandero и Logan. На тях обаче се виждат единствено тъмни силуети.
 Първи фрагменти на новото Sandero (ВИДЕО)

Двете нови " дачии " ще бъдат издигнати на опростена версия на платформата CMF-B Renault Clio, което ще разреши да бъдат икономисани разноски по производството. Sandero и Logan ще получат бензинови мотори с мощ от 65 до 100 к.с. и дизел с 85 или 115 коня. Върховата трансформация E-Tech ще има хибридна силова установка със 140 к.с.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР