ГРИЙН БЕЙ, Уисконсин (AP) — Защитата на Грийн Бей се

...

Надеждите на Пакърс за плейофите избледняват благодарение на защитата, която не може да спре

ГРИЙН БЕЙ, Уисконсин (AP) — Защитата на Грийн Бей се удари в стената — както и очакванията на Пакърс за плейофите.

Шест дни откакто разрешиха на Томи Де Вито да ръководи Ню Йорк Джайънтс за печеливш филдгол след приключване на времето, Пакърс (6-8) бяха разграничени от Бейкър Мейфийлд при загуба с 34-20 от Тампа Бей Бъканиърс на Неделя.

Мейфийлд хвърли 381 ярда и четири тъчдауна. Тампа Бей означи тъчдаун при първите си три притежания на топката през второто полувреме, а Мейфийлд коленичи, с цел да постави завършек на мача, откакто Букс доближиха 11 на Грийн Бей в четвъртата си и последна серия от полувремето.

„ Те ни бият “, сподели треньорът на Пакърс Мат Лафльор. „ Те ни изпреварват. Те ни надиграват и в последна сметка ни надиграват. “

Само преди две седмици LaFleur задаваше въпроси по отношение на очакванията на Green Bay за плейофите, откакто Packers победиха Kansas City Chiefs, с цел да стигнат до.500. В неделя LaFleur беше запитан дали ще уволни защитния координатор Джо Бари п...