Григор Димитров спечели турнира в Брисбън, Австралия от сериите АТП

...
Григор Димитров спечели турнира в Брисбън, Австралия от сериите АТП
Коментари Харесай

Първа титла от 2017 г. насам: Какъв сезон предстои за Григор Димитров

Григор Димитров завоюва шампионата в Брисбън, Австралия от сериите АТП 250. Вторият в схемата българин надви над Холгер Руне от Дания. Димитров игра за 18-и път на край на АТП в кариерата си и завоюва деветата си купа. От през днешния ден 32-годишният играч е под номер 13 в международната класация.

„ Титлата беше дълго чакана от Григор Димитров. Неговата страст след мача е доста скъпа. Всички огромни имена в тениса го поздравиха ”, разяснява в студиото на „ Твоят ден ” по NOVA NEWS спортният публицист Петьо Борисов.

По думите на журналиста Цветомир Ценов Димитров е направил доста мощен минал сезон. „ Той играе най-хубавия си тенис като неизменност и самочувствие. Шест години не е малко очакване за купа. Той я реализира в миг, в който всички се питаха дали повишението на спортната му форма през предишния сезон ще даде отражение на това, което се чака през тази година ”, добави той.
Източник: novinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР