Григор Димитров ще срещне германеца Миша Зверев в първия си

...

Миша Зверев е първият съперник на Григор Димитров в Синсинати

Григор Димитров ще срещне германеца Миша Зверев в първия си мач на шампионата " Мастърс " 1000 в Синсинати.

Валверду: Григор Димитров би трябвало да привиква с напрежението

" Сезонът на трева несъмнено не мина съгласно упованията ни "

Зверев победи босненеца Дамир Джумхур с 6-3, 6-4 за 1 час и 10 минути. Роденият в Москва немец имаше цялостно предимство в мача, като направи 3 пробива от 9 благоприятни условия. Зверев поведе с 2-0 още при започване на мача. Джумхур съумя да направи един брейк при единствената си опция в мача и да поведе с 2-0 при започване на втория сет, само че Зверев бързо обърна резултата на 5-3 с два пробива. Германецът затвори срещата при втория мачбол.

Григор е срещал по-големият брат Зверев три пъти през предходната година и постоянно печелеше. За финален път двамата играха един срешу различен на четвъртфинал в Стокхолм през ноември 2017 година.