Григор Димитров ще се опита да стигне до първи финал

...
Григор Димитров ще се опита да стигне до първи финал
Коментари Харесай

Григор Димитров в търсене на първи Мастърс финал

Григор Димитров ще се опита да стигне до първи край на шампионат от сериите Мастърс. Той се изправя против представителя на домакините Джон Иснър в първия полуфинал в Синсинати. Григор играе чудесно в Охайо, като няма изгубен сет досега, а по пътя до тук в профил Хуан Мартин Дел Потро, като записа първа победа над аржентинеца.

Двубоят може да гледате по онлайн по Mtel Sport 1.

Българинът за четвърти път играе на полуфинал на шампионат от сериите Мастърс, като предходният му бе точно в Синсинати през предходната година. Той се е срещал с Иснър единствено един път. През 2015 година американецът печели със 7:6(2), 6:2 в Маями.

32-годишният Иснър е прочут с това, че разчита главно на мощния си сервис. 208-сантиметровият тенисист има 12 трофеи в кариерата си. Американецът три пъти е достигал до край в Мастърс шампионатите, като един от тях е в Синсинати през 2013 година, когато губи от Рафаел Надал.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР