Григор Димитров ще открие програмата на ATP 250 надпреварата в

...
Григор Димитров ще открие програмата на ATP 250 надпреварата в
Коментари Харесай

Майорка: Григор излиза на централия корт срещу финалист от АО в дома на Надал

Григор Димитров ще открие програмата на ATP 250 конкуренцията в Майорка през утрешния ден (вторник). Българинът получи " уайлд кард " за главната скица от турнирния шеф Тони Надал, а на старта го чака конфликт с квалификанта Марк Полманс, който през тази година може и да игра край на Аустрелиън Оупън Оупън при двойките, само че на сингъл нещата надалеч не са толкоз оптимистични за австралиеца, който се намира под №366 в класацията поединично.

Двойковият експерт обаче се усеща удобно върху тревата и го докаа с двете си победи в пресявките против Джейми Маккензи (2-кратен мейджър първенец при юношите) и Абдулах Шелбай (световен номер 296). Сблъскът сред някогашния №3 и Полманс ще започва в тъкмо 13:30 часа българско време, а вие ще може да го наблюдавате от първата до последната точка посредством линковете на нашия уебсайт.

 

 

Източник: tennis.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР