Грандовете и постигнаха трудни победи в 23-ия кръг на шотландското

...

Рейнджърс и Селтик продължават гонитбата

Грандовете и реализираха сложни победи в 23-ия кръг на шотландското състезание. На " Айброкс " първенецът се наложи с минималното 1:0 над. Единствения гол за тима на Джовани ван Бронкхорст вкара в 75-ата минута след асистенция на хърватския национал.

също не сбърка, въпреки че имаше тежки мигове при гостуването си на. " Детелините " завоюваха с 2:1 с голове на Рео Хатате и (от дузпа) още до почивката, а за се разписа в 62-ата минута. Малко по-късно нападателят на сърцата пропусна дузпа.

След четвъртия си следващ триумф продължава да е на 4 точки зад в класирането. Третият изостава на 12 точки от " детелините ".

В другите мачове нощес Юнайтед надделя Рос Каунти с 2:1, а срещите - и - приключиха при нулеви равенства.