Гранада и Атлетик Билбао завършиха наравно 1:1 в доиграването на

...

Гранада стигна до точка при доиграването на мача с Атлетик Билбао

Гранада и Атлетик Билбао приключиха наедно 1:1 в доиграването на мача си от 16-ия кръг на испанската Ла Лига.

Двубоят трябваше да бъде изигран по стратегия в неделя, само че бе преустановен в 18-та минута поради гибелта на последовател по трибуните. Той бе почетен в понеделник вечер, а Гранада стигна до точка, откакто изостана в резултата още в 6-та минута след попадението на Иняки Уилямс. Автогол на Иниго Руис де Галарета 10 минути след почивката оформи крайното 1:1.

Атлетик не съумя да се приближи до топ 4, като е пети с 29 точки, колкото има и шестият Реал Сосиедад. Гранада е предпоследен с 8 пункта. В идващия кръг Билбао посреща третия в таблицата Атлетико Мадрид, до момента в който Гранада гостува на Селта.

Тимът от Виго направи нулево тъждество в другия мач от понеделник вечер при визитата си на Райо Валекано. /БГНЕС

Източник: bgnes.bg