Гръмка победа с 5:0 записа отборът на Черноморец 1919“ срещу

...

Гръмко 5:0 за „Черноморец 1919“ срещу „Родопа“ – Смолян

Гръмка победа с 5:0 записа тимът на „ Черноморец 1919 “ против „ Родопа “- Смолян в мач от четвъртия кръг в Трета югоизточна футболна лига.

На стадиона в кв. “Акациите “ бургазлии не оставиха подозрение, че са по-стойностният отбор и още през първото полувреме водеха с 3:0.

В 4-тата и 5-тата минута точни бяха опитните Григор Долапчиев и Венелин Филипов. Отново Долапчиев се разписа в 36-тата минута. След почивката момчетата на треньора Георги Чиликов демонстрираха упоритост и стигнаха до нови две попадения във вратата на противника. Сред голмайсторите се записаха Милен Танев в самото начало на второто полувреме и Цветан Филипов в 68-та минута.

„ Черноморец 1919 “ заема четвърто място във краткотрайното класиране с актив от 8 точки. В идващият, пети кръг, „ акулите “ ще гостуват в Първомай на локалния „ Борислав “. Двубоят е на 3 септември, събота от 17:00 часа.

Текст: Велизар Маджаров
Източник: novinata.bg