Гръдна аневризма е причината за смъртта на плувеца на състезание в Бургас
Гръдна аневризма е повода за гибелта на 16-годишното момче на съревнование по плуване в Бургас. Това оповестиха от НСК " Олимп ", където е упражнявало момчето.
Инцидентът стана в неделя на интернационалното състезание SHARKS Swimming cup в " Парк Арена ОЗК ".
В неделя стана ясно, че от петък момчето имало мощно главоболие, само че бил прегледан и не се открило нещо притеснително, което да постанова хоспитализация. Няма данни да е имал някакви съществени здравословни проблеми. Пристигнал в Бургас с родителите си.
С позволение на родителите му през днешния ден (23.02.) от 19:00 ч. на външните стадиони в Овергаз Арена ще се организира бдение, с което да си кажем " Сбогом " с нашия другар.
Инцидентът стана в неделя на интернационалното състезание SHARKS Swimming cup в " Парк Арена ОЗК ".
В неделя стана ясно, че от петък момчето имало мощно главоболие, само че бил прегледан и не се открило нещо притеснително, което да постанова хоспитализация. Няма данни да е имал някакви съществени здравословни проблеми. Пристигнал в Бургас с родителите си.
С позволение на родителите му през днешния ден (23.02.) от 19:00 ч. на външните стадиони в Овергаз Арена ще се организира бдение, с което да си кажем " Сбогом " с нашия другар.
Източник: skandal.bg
КОМЕНТАРИ




