Гол в добавеното време на Мамаду Сако донесе драматична, но

...

Съживяването на Кристъл Палас продължи с обрат срещу Стоук

Гол в добавеното време на Мамаду Сако донесе трагична, само че доста значима победа на Кристъл Палас с 2:1 над Стоук Сити на " Селхърст Парк ". Това е четвърти следващ мач без загуба за " орлите ", които към този момент остават на последното място във краткотрайното класиране. Те обаче са единствено на три точки от избавителната зона. Джердан Шакири (53') откри резултата след чудесна солова акция. Само три минути по-късно Рубен Лофтъс-Чийк изравни с удар от близко. В 92-рата минута изстрел на Йоан Кабай срещна гредата, а Мамаду Сако направи добавка от два метра.

За Кристъл Палас това бе втора победа от началото на сезона. " Орлите " имат към този момент осем точки, до момента в който Стоук Сити е с 13.

СТАТИСТИКА ТУК! Премиър лийг 13 кръг, събота 25 ноември  Кристъл Палас 2:1краен резулат  Стоук Сити