Година след като бившият американски президент Барак Обама предаде властта

...
Година след като бившият американски президент Барак Обама предаде властта
Коментари Харесай

След една година: Мишел Обама разкри какво е имало в синята кутия

Година откакто някогашният американски президент Барак Обама съобщи властта в ръцете на милиардера Доналд Тръмп, Мишел Обама разкри какъв е бил подаръкът ѝ от Мелания Тръмп.

В деня на встъпването в служба на новия президент Мелания Тръмп подари синя кутия от бижутерската верига "Тифани " на предшественичката си Мишел Обама. Това стана навръх входа на Белия дом, където семейство Обама трябваше да театралничат пред фоторепортерите със семейство Тръмп преди чаената гала и преди да се насочат за церемонията по полагане на клетва от Тръмп.

След този миг в обществените мрежи се появиха десетки догатки какво има в синята кутия.

Сред догадките бяха чанта за документи, огромна лупа, колие с обеци, кутия с шоколадови бонбони.

Вижте Мишел и Барак Обама като младоженци

Мишел Обама в супер форма на 53 година

Мишел Обама съобщи, че брачният партньор ѝ носел еднакъв смокинг 8 години

Часът на истината настъпи и Мишел Обама разкри какво е имало в кутията.

"Подаръкът беше красива рамка ", показа някогашната първа дама на Съединени американски щати в предаването на Елън Дедженерис.

Това е първото телевизионно изявление на Мишел откакто напусна Белия дом.

Освен какъв е бил подаръкът, тя разяснява и неловката обстановка, в която тя държеше кутията за няколко секунди и се чудеше къде да я остави.



"Това е публично събитие, има си протокол, казано ти е какво да правиш, къде да стоиш и частта с подаръка беше изненадваща. В този миг брачният партньор ми избави деня ", описа госпожа Обама.

След като напуснаха Белия дом Барака Обама и фамилията му останаха да живеят във Вашингтон, до момента в който щерка им не приключи образованието си.

Следете ни на всички места и когато и да е с мобилното приложение на Vesti.bg. Можете да го изтеглите от Гугъл Play и AppStore.

За още забавни вести последвайте страницата ни в Instagram.
Източник: vesti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР