Главният рефер на мача от между и Специя - Марко

...

Съдията на Милан - Специя плакал след грешката си, невероятно е кой го утеши

Главният рефер на мача от сред и Специя - Марко Сера, мъчно е претърпял своята сериозна неточност на терена. В 93-ата минута той не отсъди авантаж и анулира гола на Жуниор Месиас при 1:1, а в 95-ата минута Специя вкара победно попадение в мача.
След своя финален сигнал Сера се е извинил на Милан за своята неточност и се е разплакал в съблекалнята, оповестява milannews.it. Наложило се е група футболисти, всичките от отбора на " росонерите ", да го утешават и да му окажат поддръжка. Те са били водени от ветерана и огромна звезда на отбора Златан Ибрахимович.
След загубата и треньорът на Милан Стефано Пиоли удостовери, че съдията се е извинил и е осъзнал грешката си. В Италия към този момент писаха, че Сера най-вероятно ще бъде осъден за своята неточност и да бъде отхвърлен от работа за най-малко два кръга. .
Източник: sportlive.bg