Главният дизайнер на линията мъжки облекла в Dior – Джонатан

...
Главният дизайнер на линията мъжки облекла в Dior – Джонатан
Коментари Харесай

Джонатан Андерсън e новият главен дизайнер в дамската линия на Dior

Главният дизайнер на линията мъжки дрехи в Dior – Джонатан Андерсън ще оглави и подразделнията за дамско облекло и висша мода, откакто преди дни беше оповестено, че Мария Грация Кюри напусна този пост след 9 години.

Първата жена-творчески шеф на марката, Кюри предаваше феминистки послания към публиката и показваше творби на изкуството по време на своите ревюта, които включваха съвременни тълкования на типичен модели на марката.

Наследявайки я на поста обаче, Андерсън ще има и задачата да усили продажбите на марката, благосъстоятелност на най-големия конгломерат за първокласни артикули LVMH, оповестява Reuters.

„ Джонатан Андерсън е един от най-големите креативен гении на своето потомство. Неговият неповторим артистичен почерк ще бъде основен актив за написването на идната глава от историята на къща Dior “, се споделя в изказване на основния изпълнителен шеф на LVMH Бернар Арно.

A post shared by Dior Official (@dior)
Източник: profit.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР