Гигант (Съединение) победи с 4:0 като гост Атлетик (Куклен) в

...

Гигант разби Атлетик в мач белязан от тежка контузия

Гигант (Съединение) победи с 4:0 като посетител Атлетик (Куклен) в мач от 27-ия кръг на Югоизточната трета лига. Точни за гостите бяха Васил Василев и Георги Чукалов преди почивката, а през втората част триумфа оформиха Райко Алов и Георги Мавродиев.

Срещата бе белязана от тежка травма, която получи халфа на домакините Кирил Личев. Полузащитникът обърна ръката си при едни рухване и трябваше да бъде сменен наложително и откаран с кола за спешна помощ още в средата на първата част.

С успеха си през днешния ден Гигант резервира дистанцията от водача Несебър. Тимът от Съединение с 60 точки на втора позиция - на три от първия. Атлетик пък е в серия от четири следващи загуби и е с 27 точки на 15-а позиция.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.