Германия и Франция завършиха 0:0 в МюнхенПобедителите в последните два

...

Германия и Франция завършиха 0:0 в Мюнхен

Германия и Франция приключиха 0:0 в Мюнхен
Победителите в последните два международни шампионата Германия и Франция не съумяха да си отбележат гол на стадион "Алианц Арена" в среща от стартовия кръг на шампионата Лига на нациите.

След скучно първо полувреме двата тима имаха своите моменти през втората част, само че не съумяха да ги осъществят и срещата приключи 0:0. Лига на нациите е новият шампионат на УЕФА, който бе основан за да размени контролните срещи. В други срещи Уелс разгроми Ирландия с 4:1 на собствен терен, Норвегия победи Кипър с 2:0, Македония завоюва със същия резултат гостуването си на Гибралтар, а България надделя Словения с 2:1 като посетител. Четири тима от шампионата Лига на нациите ще си обезпечат присъединяване в Европейското състезание през 2020 година /БГНЕС
Източник: bgnes.com