Недоволството се засилва
Германия е известна с майсторството на занаятчиите си - от коминочистачи и обущари до шлосери и дърводелци. Всички тези, които назовават Deutsche Handwerker. Много им заплащат, дълго ги чакат, те са нещо като “солта на земята ”.
И внезапно тези хора проговориха: „ Асоциацията на занаятчиите на окръг Анхалт-Десау-Рослау разгласява отворено писмо с текст: „ Икономическите наказания не засягат съветската нападателна война и в това време всеобщо засягат локалната стопанска система и популацията.”
Подобно отворено писмо беше оповестено в средата на юли от Гилдията на занаятчиите на окръг Лайпциг, подписано от ръководителя на Централната асоциация на немските обущари, както и от голям брой старши занаятчии и окръжни занаятчии. „ Занаятите са мирни. Сръчните занаятчии са работливи, сръчните занаятчии са рационални. Занаятчиите упорстват федералното държавно управление да приложи дипломатически старания и дипломатически умения за реализиране на спокойно решение “.
Тези сурови мъже са цялостна диаметралност на локални политици като енергийния министър Робърт Хабек с тапия по философия на литературата. По някаква причина през днешния ден той още веднъж приказва за ремонт на турбините за СП-1 с мъдро лице. Абсолютно нищо не разбирам - да речем, съгласно инженерното и морското ми обучение мога да планирам турбина, да я поправям или просто да я ръководя, само че не се ангажирам да осъждам до каква степен „ Путин си е измислил проблеми с турбината и затова лишава” германците от газ. Защото даже не мога да си показва какво ще се случи при цялостен газопровод, когато да вземем за пример една турбина стартира да се разпада на цялостни обороти заради това, че е изчерпала ресурса си. Не мога - и мълча.
А философът на литературата, зеленият Хабек, прави цялостен театър, обвинявайки руснаците в измама и изменничество: „ Тръбопроводът може да изпомпва 100% газ даже без турбина “. Какво? Седнете, слаб две. Освен това към този момент толкоз време изясняват, че съветският газ е токсична низост и би трябвало незабавно да се откаже, а Вова Зеленски ги посъветва. И какво крещят в този момент?
Не знам какво се случва с немската турбина, само че има едно философско нещо, почтено за перото на Ницше: или доставяте танкове “Гепард”, с цел да убивате руснаци, или ремонтирате турбина “Сименс”, с цел да получавате съветски газ. В противоположен случай има екзистенциално несъгласие
Но немските медии набиват в главите на своите читатели и фенове, че Путин е отговорен за всичко, Путин, Путин, та даже “Северен поток-2” беше неразрешен не от американците, а от самите германци в отговор на експанзията на Русия в Украйна. Лъжа. И тези хора се наскърбяват, когато на демонстрациите ги назовават „ подправени новини”.
Но както майсторите към момента не са не запомнили по какъв начин да вършат обувки и турбини, по този начин и немският четец към момента не е не запомнил по какъв начин да мисли. „ Кой стартира да постанова наказания? Путин? Не, Германия и арогантният Европейски Съюз. Той реагира единствено на тях! “, пишат клиентите на вестник “Велт”. „ Мисля, че най-коварната игра се играе от “Зелените”, които желаят да повярваме, че една индустриализирана страна като Германия може да бъде заредена с вятърна и слънчева сила, и са подготвени да пожертват цялото богатство на немското население за това. “
“Ако по време на поддръжката на „ Северен поток-1 “ Русия предложи стартирането на „ Северен поток-2 “ вместо това, тогава в моите очи Русия е надеждна. Ако не желаем (не ни е позволено) да го създадем, нашето държавно управление би трябвало да бъде държано отговорно за всички последствия”.
И даже в левия вестник “Тагецайтунг” хората схващат всичко: „ И къде е турбината, която беше ремонтирана в Канада? Изненадан съм, че пресата се преструва, че това е огромна загадка. Ако немското държавно управление счита, че Путин употребява изчезналата турбина единствено като опрощение да понижи доставките на газ, това мнение може бързо да бъде разсеяно, като я доставят бързо. ”
Тоест среднопретегленото мнение на дейните хора е: „ Не ни правете на простаци “.
Междувременно във вторник, т.е. през днешния ден, в Брюксел енергийните министри на страните от Европейски Съюз реализираха политическо съглашение за понижаване на търсенето на синьо гориво в съюза през идващите месеци, заяви чешкото председателство на Съвета на страните от Европейски Съюз. На дневен ред е одобряването на зимен спешен проект, който би трябвало да приготви съюза за зима с по-малко или никакъв газ от Русия. Но още предходната седмица редица политици ненадейно осъзнаха, че това не е нищо повече от битката на ръководителя на Европейската комисия Фон дер Лайен за цялостната узурпация на властта в Европейски Съюз - тя желае да разпределя безотговорно енергийните запаси, както безотговорно насочва потоците от ваксини и коронавирусно финансиране преди три месеца. Ето за какво нараства и митингът измежду страните членки против предлагането на Комисията.
Превод: В. Сергеев
ВАЖНО!!! Уважаеми читатели на, лимитират ни поради позициите ни! Влизайте непосредствено в уеб страницата www.pogled.info. Споделяйте в профилите си, с другари, в групите и в страниците. По този метод ще преодолеем рестриктивните мерки, а хората ще могат да доближат до различната позиция за събитията!?
Абонирайте се за нашия Ютуб канал/горе вдясно/: https://www.youtube.com
И внезапно тези хора проговориха: „ Асоциацията на занаятчиите на окръг Анхалт-Десау-Рослау разгласява отворено писмо с текст: „ Икономическите наказания не засягат съветската нападателна война и в това време всеобщо засягат локалната стопанска система и популацията.”
Подобно отворено писмо беше оповестено в средата на юли от Гилдията на занаятчиите на окръг Лайпциг, подписано от ръководителя на Централната асоциация на немските обущари, както и от голям брой старши занаятчии и окръжни занаятчии. „ Занаятите са мирни. Сръчните занаятчии са работливи, сръчните занаятчии са рационални. Занаятчиите упорстват федералното държавно управление да приложи дипломатически старания и дипломатически умения за реализиране на спокойно решение “.
Тези сурови мъже са цялостна диаметралност на локални политици като енергийния министър Робърт Хабек с тапия по философия на литературата. По някаква причина през днешния ден той още веднъж приказва за ремонт на турбините за СП-1 с мъдро лице. Абсолютно нищо не разбирам - да речем, съгласно инженерното и морското ми обучение мога да планирам турбина, да я поправям или просто да я ръководя, само че не се ангажирам да осъждам до каква степен „ Путин си е измислил проблеми с турбината и затова лишава” германците от газ. Защото даже не мога да си показва какво ще се случи при цялостен газопровод, когато да вземем за пример една турбина стартира да се разпада на цялостни обороти заради това, че е изчерпала ресурса си. Не мога - и мълча.
А философът на литературата, зеленият Хабек, прави цялостен театър, обвинявайки руснаците в измама и изменничество: „ Тръбопроводът може да изпомпва 100% газ даже без турбина “. Какво? Седнете, слаб две. Освен това към този момент толкоз време изясняват, че съветският газ е токсична низост и би трябвало незабавно да се откаже, а Вова Зеленски ги посъветва. И какво крещят в този момент?
Не знам какво се случва с немската турбина, само че има едно философско нещо, почтено за перото на Ницше: или доставяте танкове “Гепард”, с цел да убивате руснаци, или ремонтирате турбина “Сименс”, с цел да получавате съветски газ. В противоположен случай има екзистенциално несъгласие
Но немските медии набиват в главите на своите читатели и фенове, че Путин е отговорен за всичко, Путин, Путин, та даже “Северен поток-2” беше неразрешен не от американците, а от самите германци в отговор на експанзията на Русия в Украйна. Лъжа. И тези хора се наскърбяват, когато на демонстрациите ги назовават „ подправени новини”.
Но както майсторите към момента не са не запомнили по какъв начин да вършат обувки и турбини, по този начин и немският четец към момента не е не запомнил по какъв начин да мисли. „ Кой стартира да постанова наказания? Путин? Не, Германия и арогантният Европейски Съюз. Той реагира единствено на тях! “, пишат клиентите на вестник “Велт”. „ Мисля, че най-коварната игра се играе от “Зелените”, които желаят да повярваме, че една индустриализирана страна като Германия може да бъде заредена с вятърна и слънчева сила, и са подготвени да пожертват цялото богатство на немското население за това. “
“Ако по време на поддръжката на „ Северен поток-1 “ Русия предложи стартирането на „ Северен поток-2 “ вместо това, тогава в моите очи Русия е надеждна. Ако не желаем (не ни е позволено) да го създадем, нашето държавно управление би трябвало да бъде държано отговорно за всички последствия”.
И даже в левия вестник “Тагецайтунг” хората схващат всичко: „ И къде е турбината, която беше ремонтирана в Канада? Изненадан съм, че пресата се преструва, че това е огромна загадка. Ако немското държавно управление счита, че Путин употребява изчезналата турбина единствено като опрощение да понижи доставките на газ, това мнение може бързо да бъде разсеяно, като я доставят бързо. ”
Тоест среднопретегленото мнение на дейните хора е: „ Не ни правете на простаци “.
Междувременно във вторник, т.е. през днешния ден, в Брюксел енергийните министри на страните от Европейски Съюз реализираха политическо съглашение за понижаване на търсенето на синьо гориво в съюза през идващите месеци, заяви чешкото председателство на Съвета на страните от Европейски Съюз. На дневен ред е одобряването на зимен спешен проект, който би трябвало да приготви съюза за зима с по-малко или никакъв газ от Русия. Но още предходната седмица редица политици ненадейно осъзнаха, че това не е нищо повече от битката на ръководителя на Европейската комисия Фон дер Лайен за цялостната узурпация на властта в Европейски Съюз - тя желае да разпределя безотговорно енергийните запаси, както безотговорно насочва потоците от ваксини и коронавирусно финансиране преди три месеца. Ето за какво нараства и митингът измежду страните членки против предлагането на Комисията.
Превод: В. Сергеев
ВАЖНО!!! Уважаеми читатели на, лимитират ни поради позициите ни! Влизайте непосредствено в уеб страницата www.pogled.info. Споделяйте в профилите си, с другари, в групите и в страниците. По този метод ще преодолеем рестриктивните мерки, а хората ще могат да доближат до различната позиция за събитията!?
Абонирайте се за нашия Ютуб канал/горе вдясно/: https://www.youtube.com
Източник: pogled.info
КОМЕНТАРИ




