ГЕРБ с брифинг по повод санкциите на САЩ срещу Делян

...
ГЕРБ с брифинг по повод санкциите на САЩ срещу Делян
Коментари Харесай

Борисов с коментар за санкциите на САЩ

ГЕРБ с брифинг във връзка глобите на Съединени американски щати против Делян Пеевски, Васил Божков и трима други българи и техни сдружения.

"Ние сме създали доста. Не мога да приема недомлъвките на някои политически водачи. Отношенията ми с Делян Пеевски са ясни - те са чисто политически. Те постоянно са били свързани със смесените региони ", съобщи водачът на партията Бойко Борисов.

"Така, както Христо Иванов и Йордан Цонев си гукаха, приемете, че и ние по този начин сме ги говорили по тематиката за смесените региони, където постоянно сме помагали с Пеевски. Срещал съм се дори и с Карадайъ. На мен ми е по-важно по какъв начин ще изясни Радев хората на Божков и Орешарски в държавното управление ", добави още той.

"Никога не сме получили и стотинка от лицето Божков и всевъзможни спекулации за водачи, такива... те се знаят кои са ", сподели още той.

"Като партия постоянно сме поддържали най-хубави връзки със Съединени американски щати ", разкри Борисов.

Европейска комисия разгласи значими неща - България е една от дребното страни без макроикономически дисбаланс. Това източен бюджет ли е? Извинете се! Извинете се и за ББР! Шефът на Национална агенция за приходите Румен Спецов би трябвало да си отиде за изявленията си, безапелационен бе Борисов. Българска социалистическа партия е международен първенец по банкрутиране на банки, добави някогашният министър председател.
"Ние сме в съпротива и в акция. Не забравяйте, че не сме в ръководство ", безапелационен бе Бойко Борисов. Лидерът на ГЕРБ съобщи, че желае партията да е надалеч от свадите с прокуратурата. Бившият министър председател още веднъж попита кой е подслушван и къде са доказателствата.

На въпрос Маги Бадер ли е Мата Хари, Борисов съобщи: Никога не съм я виждал, не знам коя е, тя е набедена - набедиха фамилно момиче, направиха я за смях. Не си разгадавам персоналния живот.

Бившият министър председател съобщи, че е пипал златно кюлче единствено в запаса в Българска народна банка при ревизия като министър председател.

Източник: skandal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР