ГЕРБ-Пазарджик с водач на листата Красен Кралев закри кампанията с

...
ГЕРБ-Пазарджик с водач на листата Красен Кралев закри кампанията с
Коментари Харесай

ГЕРБ-Пазарджик закри кампанията си в Панагюрище

ГЕРБ-Пазарджик с лидер на листата Красен Кралев закри акцията с посещаване в Панагюрище.

„ С сътрудниците претенденти за народни представители, домакините от структурата на ГЕРБ в Панагюрище и Стрелча, както и другари от района направихме молебен за здраве в църквата „ Свето Въведение Богородично ”, съобщи лидерът на листата за Пазарджик Красен Кралев.  

Църквата е емблематична за интервала на Възраждането и значима за всички панагюрци.

След нея претендентите за народни представители посетиха историческия музей в град Панагюрище, където разгледаха експозиция на известното Панагюрско златно богатство. Може би най-известното и впечатляващо богатство, откривано в България.

„ България е страна с невероятна просвета и история. Всеки път, когато виждам с очите си с какво разполага нашата страна като завещание се усещам горделив, само че и съзнавам, че е наша отговорност да пазим и разпространяваме нашите благосъстояния “, добави още Красен Кралев. 


 

FaceBookTwitterPinterest
Източник: tribune.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР