ГЕРБ и ПП-ДБ изглеждат като два бързи влака, които са

...
ГЕРБ и ПП-ДБ изглеждат като два бързи влака, които са
Коментари Харесай

Проф. Коларова: ГЕРБ и ПП-ДБ са като два бързи влака, които са се насочили един срещу друг и нямат никакви спирачки

ГЕРБ и ПП-ДБ наподобяват като два бързи влака, които са се насочили един против различен и нямат никакви спирачки. Всички политици сега ги е боязън да поемат отговорност, тъй като знаят, че ще платят висока цена. Това сподели политологът проф. Румяна Коларова.

Според нея Борисов желае да употребява като коз за образуване на съдружно държавно управление парите по ПВУ. " Кръгла маса е много неуместно название на концепцията на Българска социалистическа партия, тяхното е свободен диалог. Досега опитите за срещи лице в лице на разнообразни политически сили поотделно не дават резултат, обстановката обаче се дефинира единствено от две от тях, не от всички. В Политическа партия има лидерска рецесия - нямат поддръжка и визия. Има Такъв Народ пък се смята за президентската партия. От групировката мислят, че със Силви Кирилов пазят ползите на президента. Всъщност обаче доцент Киселова е доста по-свързана с концепцията, че би трябвало да има уравновесена визия за страната ", акцентира проф. Коларова в ефира на NOVA.

От своя страна медийният специалист доцент Георги Лозанов разяснява, че най-важни са две неща - спирането на нерегламентираната власт и eвроинтеграционните ни стъпки със прекъсване на съветското въздействие. " Не взехме транша от ПВУ поради неприемането на три антикорупционни закона. Съвсем преднамерено не се одобряват, а служат точно на двата упоменати порока. Нужна е промяна на политическите генерации, да дойдат хора с ново мислене. На идващите избори ще има мощна интервенция от Русия ", счита той.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР