Георги Миланов игра 69 минути за Ал Дафра, но отборът

...

Георги Миланов отново е от губещата страна в ОАЕ

Георги Миланов игра 69 минути за Ал Дафра, само че тимът му претърпя поредна загуба в шампионата на ОАЕ и е единствено въпрос на време да изпадне. Последният в класирането на локалната Про Лига отстъпи с 0:1 при гостуването си на Ал Шарджа, за който играха Миралем Пянич, Пако Алкасер и Костас Манолас.

Ал Шарджа доминираше през целия мач, само че направи много пропуски. Единственото попадение означи Салем Салех в 75-ата минута след асистенция на Пянич.

Успехът изкачи Ал Шарджа на трето място в класирането с 42 точки. Водач е Шабаб Ал Ахли с 49 точки, а втори е Ал Аин с 44. Ал Дафра на Миланов има скромните 8 точки и загуби 7 от последните си 8 мача.

Откакто мина от Левски в отбора от ОАЕ, българският халф е записал 10 мача, в които няма гол, само че е направил 2 асистенции.
 Чорбаджийски взе присъединяване във втори следващ дуел на Видзев Лодж

Юношата на ЦСКА влезе като запаса при загубата с 0:2 вкъщи от някогашния му отбор Стал Миелец