Синковци свирят на Локо и Ботев
Футболното съдийство у нас към този момент е семеен бизнес и се предава от татко на наследник. Скоро може и от дядо на внук. Това демонстрира и нарядът за ХХХ кръг в първа лига, където за мачовете на Локомотив и Ботев бяха пратени синчета на бивщи арбитри. Гостуването на канарчетата в Кольо Ганчево на Верея бе поверено на Георги Димитров, по-известен като Малък Кънчо. Синът на досегашния тъч рефер Детелин Баялцалиев Ангел пък ще управлява дуела в Русе сред локални Дунав и черно-белите.
17 Апр 2018 година Вторник 17:30 ч.
Пирин - Черно море
Горско стопанство: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Петър Николов Джугански
4-ТИ: Иво Николаев Колев ДАС1: Георги Юлиянов Иванов ДАС2: Димитър Димитров Димитров
СН: Костадин Георгиев Стоичков
17 Апр 2018 година Вторник 20:00 ч.
Витоша - Славия
Горско стопанство: Неделчо Танчев Гаджалов АС1: Йордан Петров Петров АС2: Тони Бонев Пандарски
4-ТИ: Николай Неделчев Чакъров ДАС1: Владимир Вълков Вълков ДАС2: Николай Валентинов Малджански
СН: Евгени Тодоров Геров
18 Апр 2018 година Сряда 15:00 ч.
Верея - Ботев
Горско стопанство: Георги Кънчев Димитров АС1: Андрей Венков Николов АС2: Димитър Божидаров Стоилов
4-ТИ: Мирослав Максимов Иванов ДАС1: Станимир Лозанов Тренчев ДАС2: Мустафа Севди Шефкет
СН: Веселин Богданов Йорданов
18 Апр 2018 година Сряда 18:00 ч.
ЦСКА - Левски
Горско стопанство: Стефан Апостолов Апостолов АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Веселин Мишев Добриянов
4-ТИ: Станимир Илков Илков ДАС1: Георги Николов Кабаков ДАС2: Валентин Станчев Железов
СН: Костадин Ангелов Гергинов
18 Апр 2018 година Сряда 20:30 ч.
Лудогорец - Берое
Горско стопанство: Николай Йорданов Колев АС1: Мартин Руменов Ангелов АС2: Илиян Петров Капарашев
4-ТИ: Георги Йорданов Дойнов ДАС1: Петър Кирилов Костадинов ДАС2: Драгомир Димитров Драганов
СН: Георги Крумов Виделов
19 Апр 2018 година Четвъртък 17:15 ч.
Етър - Септември (София)
Горско стопанство: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Александър Ангелов Атанасов АС2: Мартин Иванов Димитров
4-ТИ: Даниел Милков Ников ДАС1: Ивелин Венциславов Занев ДАС2: Красимир Маргаритов Кръстев
СН: Евгени Георгиев Георгиев
19 Апр 2018 година Четвъртък 19:30 ч.
Дунав - Локомотив (Пловдив)
Горско стопанство: Ангел Детелинов Баялцалиев АС1: Милен Дончев Арабаджиев АС2: Младен Маринчев Маринов
4-ТИ: Димитър Русенов Русев ДАС1: Станислав Тошев Ставров ДАС2: Георги Димитров Давидов
СН: Светослав Петров Славов
17 Апр 2018 година Вторник 17:30 ч.
Пирин - Черно море
Горско стопанство: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Петър Николов Джугански
4-ТИ: Иво Николаев Колев ДАС1: Георги Юлиянов Иванов ДАС2: Димитър Димитров Димитров
СН: Костадин Георгиев Стоичков
17 Апр 2018 година Вторник 20:00 ч.
Витоша - Славия
Горско стопанство: Неделчо Танчев Гаджалов АС1: Йордан Петров Петров АС2: Тони Бонев Пандарски
4-ТИ: Николай Неделчев Чакъров ДАС1: Владимир Вълков Вълков ДАС2: Николай Валентинов Малджански
СН: Евгени Тодоров Геров
18 Апр 2018 година Сряда 15:00 ч.
Верея - Ботев
Горско стопанство: Георги Кънчев Димитров АС1: Андрей Венков Николов АС2: Димитър Божидаров Стоилов
4-ТИ: Мирослав Максимов Иванов ДАС1: Станимир Лозанов Тренчев ДАС2: Мустафа Севди Шефкет
СН: Веселин Богданов Йорданов
18 Апр 2018 година Сряда 18:00 ч.
ЦСКА - Левски
Горско стопанство: Стефан Апостолов Апостолов АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Веселин Мишев Добриянов
4-ТИ: Станимир Илков Илков ДАС1: Георги Николов Кабаков ДАС2: Валентин Станчев Железов
СН: Костадин Ангелов Гергинов
18 Апр 2018 година Сряда 20:30 ч.
Лудогорец - Берое
Горско стопанство: Николай Йорданов Колев АС1: Мартин Руменов Ангелов АС2: Илиян Петров Капарашев
4-ТИ: Георги Йорданов Дойнов ДАС1: Петър Кирилов Костадинов ДАС2: Драгомир Димитров Драганов
СН: Георги Крумов Виделов
19 Апр 2018 година Четвъртък 17:15 ч.
Етър - Септември (София)
Горско стопанство: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Александър Ангелов Атанасов АС2: Мартин Иванов Димитров
4-ТИ: Даниел Милков Ников ДАС1: Ивелин Венциславов Занев ДАС2: Красимир Маргаритов Кръстев
СН: Евгени Георгиев Георгиев
19 Апр 2018 година Четвъртък 19:30 ч.
Дунав - Локомотив (Пловдив)
Горско стопанство: Ангел Детелинов Баялцалиев АС1: Милен Дончев Арабаджиев АС2: Младен Маринчев Маринов
4-ТИ: Димитър Русенов Русев ДАС1: Станислав Тошев Ставров ДАС2: Георги Димитров Давидов
СН: Светослав Петров Славов
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ