Футболният тим на Хебър загуби с 2:5 от Краснодар II

...

В Анталия: Хебър отстъпи с 2:5 на корави руснаци

Футболният отбор на Хебър загуби с 2:5 от Краснодар II първата си контрола от лагера в Анталия, Турция. Головете за пазарджиклии бяха дело на Ивайло Михайлов(10-та) и Живко Петков(49-та). За съветският отбор се разписаха Вячеслав Литвинов(3), на два пъти Олакунле Олусегун(16 и 44), Иракли Манелов(19) от дузпа и Давид Кокоев(39). Хебър сподели две разнообразни лица в контролата. През първата част " жълтите " в този мач хебърци демонстрираха слаб футбол и разумно бяха осъдени на пет пъти от съперника. След почивката Хебър бе по-добрият отбор на терена и сътвори няколко отлични положения, само че за жал осъществя единствено едно. Трети гол на пазарджиклии пък бе анулиран поради несъществуваща засада. В идната си контрола хебърци ще имат за противник косовския отбор на Дукаджини(Кина). Мачът е идната сряда.

Хебър I полувреме: Ивайло Василев, Стойчо Папазов, Иван Дишков, Ивайло Тодоров, Георги Търтов, Олег Димитров, Александър Бастунов, Евгени Игнатов(к), Мартин Вълчинов, Китан Василев, Ивайло Михайлов.

Хебър II полувреме: Петър Дебърлиев, Ивайло Найденов, Томислав Папазов, Радослав Терзиев, Цветелин Тонев(к), Жак Пехливанов, Георги Каракашев, Тодор Чаворски, Октай Хамдиев, Живко Петков, Емануил Манев, Васил Геров

Източник: marica.bg