15-годишното момче, което пострада при тежката катастрофа в Горна Оряховица

...
15-годишното момче, което пострада при тежката катастрофа в Горна Оряховица
Коментари Харесай

И 15-годишното момче от катастрофата в Горна Оряховица излезе от реанимация

15-годишното момче, което пострада при тежката злополука в Горна Оряховица предходната седмица, беше изведено от реанимация, оповестиха от " Пирогов ".

Настанено е вдетската травматология на незабавната болница, където през вчерашния ден беше преместено и 12-годишното момче, потърпевшо в същия случай.

И двете деца бяха с политравма и се наложи да бъдат превозени с хеликоптер заради тежкото им положение. Те минаха реанимационно и хирургично лекуване.

Припомняме, че петима малолетни пострадаха, откакто автомобил, ръководен от 15-годишно момче, се блъсна в дирек. При удара бяха ранени както той, по този начин и четиримата му спътници - двама 14-годишни и двама 12-годишни.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР