Футболният понеделник стартира с мач между Черно море и Локомотив

...

НА ЖИВО: Черно море - Локо Пд, съставите

Футболният понеделник започва с мач сред Черно море и Локомотив Пловдив на стадион „ Тича “ в морската ни столица. Срещата от четвъртия кръг в efbet Лига започва в 18:45 часа и ще можете да я наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на платформата. На уеб страницата Gong.bg ще проследим дуела минута по минута.

„ Моряците “ ще бранят първото място в класирането и ще опитат да продължат серията си без загуба и да опазят мрежата си суха в още един дуел.

Междувременно, Влатко Дробаров е в полезрението на селекционера на българските национали - Ясен Петров.

В лагера на „ смърфовете “ пък са в търсене на своята първа победа от старта на сезона след двете загуби до момента. „ Черно-белите “ имат маркиран единствено един гол от началото на сезона, като дотук няма тим с по-малко.

Хубавата вест е, че капитанът Димитър Илиев подписа своя нов контракт с отбора, а на път да стори същото е и Петър Витанов.