Футболният отбор на Ботев (Враца) загуби от Литекс с 0:2

...

Литекс удари тежко Ботев

Футболният тим на Ботев (Враца) загуби от Литекс с 0:2 вкъщи в първата си предсезонна контрола, заяви формалният уебсайт на клуба.

Тимът от Ловеч откри резултата в 22-рата минута, когато след неточност на Луис Соарес топката стигна до Виктор Василев, който бе прецизен.

Пропуски за врачани преди почивката направиха Даниел Генов и Мирослав Маринов.

След почивката Жан-Пиер Да Силва пропусна две положения за домакините, преди Евгени Игнатов да вкара хубав гол за 2:0 за " оранжевите ".
 Мартин Смоленски подписа с Ботев (Враца)

Той минава в отбора като свободен сътрудник

Съставът на Ботев: Любомир Василев, Меси Биатумусока, Цветослав Поповчев, Луис Соарес, Петър Кепов, Момчил Цветанов, Петър Симеонов, Чавдар Ивайлов, Даниел Генов, Мирослав Маринов, Красимир Тодоров (Красимир Костов, Диего Фераресо, Мартин Кавдански, Пламен Петров, Браян Мендоса, Митко Панов, Антонио Георгиев, Диого Барбоса, Иван Нешков, Жан-Пиер Да Силва)