Футболната звезда Кристиано Роналдо води преговори с Facebook за участие

...
Футболната звезда Кристиано Роналдо води преговори с Facebook за участие
Коментари Харесай

Кристиано Роналдо преговаря за участие в риалити шоу във Facebook

Футболната звезда Кристиано Роналдо води договаряния с Фейсбук за присъединяване в риалити шоу, отдадено на живота му и предавано в платформата Фейсбук Watch. Това съобщи Variety.

Ще бъдат снимани 13 епизода, представящи всекидневието на португалеца. Смята се, че той ще получи до 10 млн. $ за присъединяване си.

В момента Роналдо е най-популярният състезател във Фейсбук, като страницата му е харесана от над 120 млн. души.

Макар Португалия да отпадна от Световното състезание по футбол, Роналдо остава в светлината на прожекторите, защото се чака да напусне Реал " Мадрид " след девет години в клуба. Слуховете са, че ще се причисли към италианския гранд " Ювентус ", само че това към момента не е доказано.

Редактор: Деница Райкова
Източник: expert.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР