Футболистите на ЦСКА U16 получиха шампионската купа в първенството, след

...

ЦСКА U16 триумфира с титлата предсрочно

Футболистите на ЦСКА U16 получиха шампионската купа в шампионата, откакто победиха с купата 5 кръга преди края.

Възпитаниците на Стоян Ангелов демонстрираха неизменност и през тази спортна година, откакто завоюваха златните медали и през миналата 2020/21 в Елитната група до 15 година, а единствено преди дни играха и край за купата на БФС.

През този уикенд „червените“ гении приключиха наедно 1:1 при гостуването си на Септември, а прецизен на „армейците“ бе Димитър Петров в 52-ата минута след пас от Венцислав Иванов.

В същото време ЦСКА U19 завърши сезона с непредвидена загуба с 0:2 от петия в крайното класиране. Това бе общо седмо проваляне за възпитаниците на Добри Митов през тази акция, като отборът финишира на 3-то място в подреждането на Елитната юношеска група до 19 г.
Източник: novinata.bg