Футболистите на Ботев (Нови пазар) спечелиха с 2:0 гостуването си

...

Ботев надви Рилци в Добрич

Футболистите на Ботев (Нови пазар) завоюваха с 2:0 гостуването си на Рилци (Добрич) в дуел от 17-ия кръг на Североизточната Трета лига и се игра на изкуствения терен на стадион „ Дружба “. Това още повече затрудни гостите от Нови пазар, само че момчетата на треньора Деян Кирилов се показаха на високо равнище и демонстрираха геройство в мача.
 Резултати и голмайстори от 17-ия кръг на Североизточната Трета лига Резултати и голмайстори от 17-ия кръг на Североизточната Трета лига
Още първоначално новопазарци подходиха съществено и заиграха нападателно. В 5-ата минута бърза офанзива изведе Калоян Петров пред вратата на Пенко Димов – 0:1. Резултатното начало за гостите им даде нови сили за нови офанзиви към вратата на Рилци. Въпреки това обаче нов гол по този начин и не падна и двата тима се прибраха на почивката с голово преимущество на гостите.