Футболистите на Берое не успяха да зарадват треньора си Петър

...

Битката за Тракия остана без победител

Футболистите на " Берое " не съумяха да зарадват треньора си Петър Хубчев с победа за рождения ден в Битката за Тракия. Мачът с " Ботев " Пловдив в Стара Загора от 21-ия кръг на Първа лига приключи 1:1.

В края на първото полувреме домакините откриха. Камара центрира в наказателното поле, а Тунгара откри Джонатан Перейра, който вкара във вратата на някогашния си отбор.

Снимка: Lap.bg

Двата отбора стартирана нервно втората част, като се наложи съдията Ивелин Занев да покаже няколко жълти картона.

Равенството пристигна в 84-ата минута. Реда Рабей стана създател на попадението след пас с пета на Мохамед Брахими.

Така " Берое " е седми в класирането на Първа лига, а пловдивчани са трети.

В началото на мача агитката на домакините развя украинско знаме в символ на поддръжка към страната, която е във боен спор с Русия от няколко дни.

За да научите първи най-важното, изтеглете приложението на bTV Новините за и!