Футболен фен в Русия се появи на стадиона в Ростов

...

Това може да се види само в Русия

Феновете на пловдивското дерби да си носят кибрит
Футболен почитател в Русия се появи на стадиона в Ростов на Дон с персийски килим, вместо банер. Любопитната панорама се видя по време на мача на локалния Ростов със слабака Енисей от четвъртия кръг на Премиер лигата, извоюван от домакините с 4:0.

Два гола за водения от Валерий Карпин отбор означи исландския нападател Бьорн Сигурдасон, който се разписа в границите на четири минути сред 31-ата и 35-ата минути.

Халфът Алексей Йонов направи резултата типичен при започване на второто полувреме, а крайното 4:0 фиксира отбранителният полузащитник Аяз Гулиев в 83-ата. Така Ростов събра 9 точки и върви на четвърто място в класирането, до момента в който отборът от Красноярск е финален с едвам една.

Именно при един от головете на исландския нападател последователят извади килима и го развя на трибуните не и без непозната помощ, тъй като постелката въпреки всичко има доста тегло.
Източник: offnews.bg