Фулъм и Уулвърхемптън не се победиха, завършвайки 1:1 в двубой

...

Фулъм пропусна да бие Уулвс

Фулъм и Уулвърхемптън не се победиха, завършвайки 1:1 в дуел от 25-ия кръг на Висшата лига.

Фулъм е на шесто място в класирането с 39 точки, до момента в който Уулвс е 15-и с 24.

" Вълците " съумяха да поведат в резултата в 25-ата минута, когато Пабло Сарабия стигна до отбита топка в наказателното поле и я прати в левия ъгъл за 0:1.

До края на първата част рисковите положения липсваха, като единствената по-интересна обстановка бе в добавеното време, когато Андреаш Перейра стреля от директен свободен удар, само че Жозе Са плонжира и избави. Така двата отбора се отдръпнаха на отмора при гол задатък за Уулвс.

В 52-ата минута домакините можеха да изравнят, само че изстрелът на Раул Хименес мина около гредата. В 64-ата отборът на Лопетеги въпреки всичко стигна до изравнителното попадение, откакто Манор Соломон се разписа с изстрел от границата на наказателното поле.

В добавеното време на срещата Карлош Винисиус можеше да донесе успеха на Фулъм, само че стреля едва и Са съумя да се хвърли в последния миг, с цел да улови.
Източник: novsport.com