Фратрия спечели Купата на Аматьорската футболна лига за 2024 година.

...

Фратрия спечели Купата на Аматьорската лига

Фратрия завоюва Купата на Аматьорската футболна лига за 2024 година. Отборът на Емануел Луканов победи с 2:0 Академик (Свищов) във финала на надпреварата, който се игра на стадион " Ивайло " във Велико Търново.
Прочетете още
Ибрям Ибрям даде аванс за домакините с прецизен удар с глава в 17-ата минута.

Никола Борисов удвои в 62-ата минута.

След последния съдийски сигнал Румян Вълков и футболната легенда Бончо Генчев връчиха златните медали на спечелилите, които най-после победиха с купата под звуците на We Are The Champions на Queen.

За Фратрия това беше първи трофей в историята на клуба. Тимът ще има опция за дубъл, тъй като може да завоюва и Североизточната Трета лига. Тимът по този начин или другояче към този момент си обезпечи присъединяване във Втора лига, тъй като опопент ще е Лудогорец 3, който няма по какъв начин да влезе във Втора лига. Двубоят сред Лудогорец 3 и Фратрия за първото място е в неделя в Разград.
Източник: trafficnews.bg