Франки де Йонг продължава да е тема №1 в Барселона,

...
Франки де Йонг продължава да е тема №1 в Барселона,
Коментари Харесай

Челси дава €70 млн. и свой играч за Франки де Йонг

Франки де Йонг продължава да е тематика №1 в Барселона, като към този момент е повече от ясно, че управлението не го желае, с цел да не му заплаща голямата заплата. Испанското издание SPORT твърди, че Челси е все по-близо до нидерландеца и даже предлага Маркос Алонсо, като част от договорката.

„ Каталунците “ са свързвани от известно време с левия защитник на „ сините от Стамфорд Бридж “ и наподобява това ще е добра опция, с цел да подсигурят подписа му и в това време да получат €70 млн. за своя плеймейкър.

Де Йонг към този момент няколко месеца под ред е считан за сигурен трансфер в Манчестър Юнайтед, само че по някаква причина не се стига до договорка. Най-популярното мнение е, че полузащитникът просто не желае да играе на „ Олд Трафорд “ в актуалната обстановка.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР