ФК Залцбург стана първият отбор от Австрия, от 31 години

...

Залцбург поднесе сензацията, Севиля поема към любимия си турнир

ФК Залцбург стана първият тим от Австрия, от 31 години насам, който ще играе на елиминациите в Шампионската лига. " Биковете " реализираха привидно непредвиденото, откакто победиха Севиля вкъщи с 1:0 в мач от Група " G " на шампионата

В воин за " биковете " се трансформира Ноа Окафор, който вкара единственото попадение в срещата.
 Манчестър Юнайтед - Йънг Бойс 1:1 в Шампионската лига
Резервите на Юнайтед не впечатлиха Рангник

" Червените дяволи " направиха 1:1 с Йънг Бойс в мач без значение

Щастливото събитие за домакините се случи в 51-ата минута. Адейеми бе изведен на лявото крило и пусна пас по земя в наказателното поле. Там Ноа Окафор бе изпреварил бранител на Севиля и от близко прати топката в мрежата.

В 64-ата минута обстановката за Севиля стана много по-тежка, защото Жоан Жордан бе изпъден за втори жълт картон. Осмицата на андалусийците събори Адейеми и спря бърза контраофанзива на Залцбург.
 Байерн (Мюнхен) победи Барселона с 3:0 в Шампионската лига
Невзрачна Барселона се сбогува с Шампионската лига

Байерн (Мюнхен) не пожали каталунците - 3:0

До края на срещата не се стигна до нови голове и по този начин хората на Матиас Йесле продължиха напред в шампионата за сметка на Севиля, който остана на 4 точки зад тях на третото място в групата и след Нова година ще играе на елиминациите в Лига Европа.