ФК ЦСКА 1948 победи с 3:2 като гост Локомотив (София)

...

ФК ЦСКА 1948 взе минимален аванс в сблъсъка с Локо за Купата, всичко ще се реши в Бистрица

ФК ЦСКА 1948 победи с 3:2 като посетител Локомотив (София) в първи полуфинален мач в шампионата за купата на България.

Домакините поведоха в 18-ата минута. Мартин Райнов подаде за Юлиан Ненов, който центрира, а Даниел Наумов не се намеси безапелационно, кълбото доближи до Ивайло Найденов и той на празна врата даде задатък за Локомотив.
 Локомотив (София) - ФК ЦСКА 1948 2:3, гостите останаха с човек по-малко онлайн
Локомотив (София) - ФК ЦСКА 1948 2:3, гостите останаха с човек по-малко

Срещата на стадион " Локомотив " стартира в 18:30 часа

Само пет минути по-късно гостите направиха пропуск посредством Русев, който не съумя да откри задачата.

След тъкмо половин час игра Диков подаде за Сидклей, а бразилският ляв бек с удар от отдалеченост изравни резултата.
 Снимка 615830
Източник:

В 32-ата минута Стив Фуртадо центрира за Октавио, той опита да смъкна за Георги Русев, само че отбраната на домакините не съумя да избие. Топката доближи до Радослав Кирилов, който с шут от въздуха осъществя втория гол за " алените ".

ФК ЦСКА 1948 доближи до третото си попадение четири минути преди почивката. Педриньо се разписа от отдалеченост, откакто защитата на " червено-черните " още веднъж не се оправи добре при центриране от ъглов удар.
 Снимка 615827
Източник:

Пет минути след почивката Антонио Вутов центрира от корнер, а Давид Малембана с глава насочи топката неспасяемо в мрежата на Наумов.

Четвърт час преди края Симеон Петров от гостите беше отхвърлен след два жълти картона в границите на единствено шест минути и напусна терена.

При центрирането от фаул Станислав Костов стреля с глава, само че отбраната на гостите се оправи с заплахата.