ФК Черноморец 1919 постигна поредна победа в Трета лига –

...

Черноморец 1919 с нова победа, безупречни са по пътя към върха

ФК " Черноморец 1919 " реализира поредна победа в Трета лига – Югоизток. „ Акулите “ се постановиха с 3:0 като домакини над " Борислав " (Първомай).

" Черноморец 1919 " поведе в 22-ата минута. Венцислав Гюзелев бе изведен самичък против вратаря и с акуратен удар порази задачата за 1:0.

В 50-ата минута домакините удвоиха задатъка си. Аризио Коща получи на границата на вратарското поле, откъдето не сгреши за 2:0. 180 секунди преди края Венцислав Гюзелев приключи самостоятелен пробив с прецизен удар, оформяйки крайното 3:0.

С следващия си триумф възпитаниците на треньора Веселин Великов към този момент имат актив от 53 точки - единствено една по-малко от водача ОФК " Несебър ". Формата на бургаския клуб е убийствена - пет следващи победи. В идващия кръг " акулите " гостуват на дубъла на " Локомотив " в Пловдив.
Източник: flagman.bg