Финалистът в Шампионската лига Интер победи ПСЖ с 2:1 В

...

Интер повали ПСЖ след късен обрат

Финалистът в Шампионската лига Интер победи ПСЖ с 2:1 В контролна среща играна в Токио. Шампионът на Франция поведе в резултата след отдалечен удар на Витиня в 63-тата минута, само че в края италианският отбор обърна след попадения на запасите Себастиано Еспозито (81) и Стефано Сенси (83), които през предишния сезон не бяха в сметките на треньора Симоне Индзаги и бяха преотстъпени.

За отбора на Луис Енрике това е четвърта среща от предсезонната подготовка. Парижани победиха Льо Авър, след което записаха тъждество с Ал-Насър на Кристиано Роналдо, а преди няколко дни ненадейно изгубиха от Серезо Осака. Интер разруши с 10:0 Перголетезе, а във втората си инспекция също записа тъждество със състава на Ал-Насър.