Филмът „Ботев“ ще бъде представен на специална прожекция в Търговище

...
Филмът „Ботев“ ще бъде представен на специална прожекция в Търговище
Коментари Харесай

Представят филма Ботев“ в Търговище

Филмът „ Ботев “ ще бъде показан на специфична прожекция в Търговище на 11 март, петък, в залата на кафе-театъра на Читалище „ Напредък-1864 “.

Предвидена е и среща с част от екипа на продукцията, осведомят от общинския пресцентър. Събитието се провежда по самодейност на локалния родолюбив клуб „ Възраждане “ със съдействието на Община Търговище.

Началото на срещата е в 17:30 часа, а на прожекцията - в 18:00 часа. Публиката ще има опция да се срещне с режисьора Максим Генчев, продуцента Десислава Ковачева, както и с актьорите Деян Жеков (в ролята на Христо Ботев), Петър Чаушев (в ролята на Никола Симов – Куруто) и Матей Генчев (в ролята на Никола Обретенов).

В лентата вземат участие и петима членове на родолюбив клуб „ Възраждане “ от Търговище.

Входът е свободен. При запълване на потенциала на залата достъпът ще бъде прекратен. Присъстващите би трябвало да са снабдени с персонални защитни средства и да съблюдават наложените противоепидемични ограничения.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР