Филип Кръстев игра 45 минути във втората контрола на неговия

...

Силен мач за Кръстев във Франция

Филип Кръстев игра 45 минути във втората контрола на неговия Троа от подготовката на отбора за Лига 1. Новакът в елита на Франция приключи наедно 2:2 против Ним в мач, игран в Шас-сюр-Рон.

19-годишният българин се появи на почивката и се понрави на почитателите с положителни отигравания. В 56-ата минута Кръстев направи прекрасен пробив в наказателното поле и съумя да центрира, където обаче кореецът Сук Хюн-Юн удари греда.

Рено Рипар откри за Ним в петата минута, само че с голове на Дилан Шамбост и Йоан Тузгар Троа обърна резултата. В края на мача обаче Махамаду Дукуре изравни за крайното 2:2.

Следващият мач на Троа е след седмица против Дижон, а при започване на август отборът ще се изправи и против Манчестър Сити.