Фейбук чете не само техния сайт, но и в други.

...
Фейбук чете не само техния сайт, но и в други.
Коментари Харесай

Министър Божанов: Агенцията за бежанците и КЕВР също са били мишени на хакерски атаки

Фейбук чете освен техния уебсайт, само че и в други. Те основава профили, само че желаеме деен диалог с тях по какъв начин те се отразяват в препортки. Искаме да забележим този логаритъм по какъв начин работи, с цел да се предложи едно или друго наличие. Това заяви министърът на електронното управление  в предаването " Здравей, България " по Нова телевизия. 

Facebook пишат кодекс за държание, с цел да адресират казуса с осведомителния безпорядък. Привърженик съм на регулацията. Facebook понижиха информациите, които дават на открито, сподели още той. 

По думите му проблеми с връзката с Facebook има и в други страни в Европа. 

Според Божанов Facebook не би трябвало да се събира информация, базирайки се на това, което търсим или говоорим 

Министърът на електронното ръководство отбелза, че по време на хакерската атака на " Български пощи " е имало опит за хакване на уеб страниците на Агенция за бежанците и КЕВР. 

Оправени са на време. Ситуацията в " Български пощи " пристигна от мудна реакция. Целите са всичко, което докопа атакуващия. Целта е да спре работата и да извади данни, посочи още Божанов. 

Според него съвсем всекидневно се следят опти за хакерска атака към уеб сайтове на институции. И добави, че е имало опит за хакерска атака към уеб страницата на Министерство на образованието и науката по време на матурите. 
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР