Ференцварош направи огромна крачка към титлата в първенството на Унгария.

...

Ференцварош разби МОЛ Види и го отказа от титлата, Миланов влезе като смяна

Ференцварош направи голяма крачка към купата в шампионата на Унгария. Днес “зелено-белите” завоюваха по безапелационен метод дербито с МОЛ Види с 4:1 и пречупиха очакванията на своя противник. Георги Миланов се появи в игра за гостите през втората част, само че не съумя да помогне изключително на своя отбор.

Успехът на Ференцварош пристигна с голове на Нгуен в 6-ата, Харатин в 59-ата и Ландзафаме в 67-ата и 90-ата минута. Почетното попадение за МОЛ Види вкара Него в 21-ата минута. Гостите играха с човек по-малко цяло второ полувреме, откакто Хаджич бе изпъден в края на първата част.

След този триумф Ференцварош е на върха в класирането с 67 точки и води с 11 пред МОЛ Види, който заема второто място с 56 точки.