Феновете на Ливърпул останаха ядосани, след като водещият на ITV

...

Феновете на Ливърпул бесни от „жалък“ коментар на водещия на ITV News за надпреварата за титлата в Арсенал

Феновете на Ливърпул останаха ядосани, откакто водещият на ITV News Раге Омаар сподели, че е „ тъпо “, че са били отпред във Висшата лига.

Водещият предоставяше настояща информация за спорта в четвъртък и трябваше да приказва за успеха на Червените над Шефилд Юнайтед на Анфийлд. Привързаността на Омаар към артилеристите е добре известна и той не скри възприятията си, когато сподели на феновете, че успеха на Ливърпул ги е върнала на върха.

Остриетата се стремяха да провокират разстройство, когато изравниха през второто полувреме с помощта на автогол на Конър Брадли. Два гола през последната четвърт от Алексис Мак Алистър и Коди Гакпо въпреки всичко подпечатаха трите точки.

Той сподели: „ Да спортувам в този момент и борбата за купата във Висшата лига към момента е толкоз близка, колкото и откакто Ливърпул се завърна на върха на таблицата. Те победиха последния клуб Шефилд Юнайтед с 3-1. Алексис Мак Алистър означи гола, който обърна мача, тъй че Ливърпул, за жалост, е на две...