ФЕНИКС (AP) — Кевин Дюрант направи две наказателни удара с

...

Сънс завършват с резултат 23-4, победиха Кингс със 119-117 при наказателни удари на Дюрант. Алън изравни резултата на отбора с 9 3s

ФЕНИКС (AP) — Кевин Дюрант направи две наказателни удара с оставащи 1,8 секунди и Финикс Сънс проведоха гневно завръщане, с цел да победят Сакраменто Кингс със 119-117 във вторник вечер.

Грейсън Алън изравни върха на франчайза с девет тройки и вкара 29 точки за Слънцата, които изоставаха със 113-96, преди да затворят мача със серия 23-4. Дюрант приключи с 27 точки.

Девин Букър имаше 16 точки и 11 асистенции, Брадли Бийл означи 13 точки, а Юсуф Нуркич имаше 10 точки и 15 битки за Финикс.

Кралете водеха с цели 22 точки, само че Дюрант провокира завръщане с чифт тройки в четвъртата четвърт. По-късно Ерик Гордън направи поредни тройки, с цел да изравни резултата до 115. Той вкара 13 точки от пейката.

Наказателни удари на Дюрант 30 секунди до края дадоха на Слънцата преднина от 117-115, първата им откогато беше 3-2. Де’Аарън Фокс, който бе водач измежду всички изпълнители с 33 точки, изравни със скок 19 секунди преди края. Но по-късно фаулира Дюрант, който се...