ФЕНИКС (AP) — Адвокатите Борис Епщайн и Джена Елис и

...
ФЕНИКС (AP) — Адвокатите Борис Епщайн и Джена Елис и
Коментари Харесай

Съветникът на Тръмп Борис Епщайн се пледира за невинен по делото за фалшивите избиратели в Аризона

ФЕНИКС (AP) — Адвокатите Борис Епщайн и Джена Елис и някогашният претендент за Сената на Съединени американски щати Джеймс Леймън се пледираха за почтени по девет закононарушения по дело за опит за анулира изборната загуба на някогашния президент Доналд Тръмп в Аризона от Джо Байдън.

Изслушването във вторник в правосъдна зала във Финикс означи последното от 18 обвинявания по делото за подправени гласоподаватели. Петнадесет други души, в това число някогашният кмет на Ню Йорк Руди Джулиани и някогашният шеф на кабинета на Тръмп Марк Медоус, се признаха за почтени по обвиняванията.

Епщайн, консултант на Тръмп, е упрекнат в подкрепяне на Джулиани при осъществяването на скица за показване на подправени гласоподаватели за Тръмп в Аризона и възпрепятстване на узаконяването на изборните резултати от Конгреса на 6 януари 2021 година

Прокурорите в Мичиган, Невада, Джорджия и Уисконсин също повдигнаха наказателни обвинявания, свързани с подправените изборна скица.

Властите в Аризона разкриха обвиняванията в закононарушение в края на април...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР